licost.com.ua - це магазин для тих, хто цінує свій час і гроші.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів і забезпечуємо професійний сервіс. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір, швидко оформити замовлення і отримати товар у зручний для Вас час.

Купуючи у нас, Ви: 

1. Економте гроші.

Ми працюємо безпосередньо з складами великих українських дистриб'юторів і не оплачуємо оренду, як це роблять звичайні магазини. Тому ціни у нас значно нижче.

2. Економте час.

Вам не потрібно витрачати час на багатогодинне ходіння по магазинах. Досить зайти на наш сайт, зробити замовлення і Вам його доставлять прямо додому або в офіс, або в інше місто України. Ви маєте можливість робити замовлення по інтернету в будь-який час доби.

3. Купуєте надійність і якість.

Всі товари, що реалізуються в нашому магазині, сертифіковані і на них надається гарантія від 12 до 24 міс. (В залежності від сервісної політики виробника) від авторизованих сервісних центрів.

Магазин постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм клієнтам і відвідувачам сайту максимум зручностей.

У нашому магазині діє система попередніх замовлень - можливість зробити попередню заявку на очікуваний товар. Як тільки товар надходить у продаж, ми інформуємо Вас про це і погоджуємо вартість товару і термін доставки.

Виникли питання?

Ви можете задати нам свої питання за допомогою функції «Зворотній зв'язок» чи електронною поштою office.licost@gmail.com або поспілкуватися з нами по телефону: (063) 454-4711

licost.com.ua - це магазин. В першу чергу Інтернет-магазин, тобто Ви можете вибрати товари, оформити замовлення і оплатити його, не відриваючись від свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було зручно це зробити, і комфортність нашого сервісу помітили і оцінили багато.