Приймання замовлень

Контактні телефони в Києві: (063) 454-47-11

Пн-Пт: з 10:00 - 18:00, Субота: з 10:00 - 15:00, Неділя - вихідний. У вихідні дні та неробочий час прохання залишати замовлення через "Корзину".

Способи оплати

На даний момент доступні наступні способи оплати товару, що замовляється в інтернет-магазині "Li • cost":

• Оплата готівкою нашому кур'єру при отриманні товару (тільки для Києва);

• Накладений платіж через сервіс доставки "Нова Пошта"; 

   (Адресна доставка Новою Поштою "до дверей" при вартості товару до 49900 грн

• Оплата банківською картою Visa / Mastercard безпосередньо на сайті;

Графік доставки

Доставка по Києву здійснюється протягом 1-2 днів c моменту надходження замовлення за попереднім погодженням з покупцем.

Графік доставки по Києву: Пн-Сб з 15:00 до 22:00, Неділя - вихідний.

Відправка по Україні здійснюється на протязі 1-2 днів c моменту надходження замовлення через сервіс доставки "Нова Пошта".

Вартість доставки в межах м.Києва

Доставка по Києву здійснюється безкоштовно незалежно від вартості товару. Передмістя - 35 грн. за км.

Вартість доставки по Україні (сервіс доставки "Нова Пошта")

Вартість доставки по Україні залежить від габаритних розмірів техніки, див. Калькулятор вартості доставки. Товар доставляється на вибраний Вами відділення "Нова Пошта" у Вашому місті. Всі витрати на транспортування товару оплачуєте Ви, согдасно тарифами перевізника.

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару водієм - експедитором (кур'єром) або при отриманні на Новій пошті. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні). Після цього кур'єр віддає Вам пакет документів на товар: товарний чек і гарантійний талон. Гарантійне і післягарантійне обслуговування придбаних Вами товарів ми рекомендуємо проводити в авторизованому сервісному центрі.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється сервісом доставки "Нова Пошта". Товар може бути оплачений банківською картою безпосередньо на сайті при оформленні замовлення або післяплатою при отриманні товару. Товар доставляється на вибраний Вами відділення "Нова Пошта" у Вашому місті.